Wycieczki do USA z polskim przewodnikiem olśniewają podróżników swoimi parkami narodowymi, słynnymi metropoliami i światem kontrastów. Wszystko tam jest wielkie i musi być jeszcze okazalsze i spełniać najskrytsze marzenia. Spore dystanse, wysokie wieżowce, gigantyczne kaniony, ciągnące się po horyzont autostrady, bezkresne plantacje kukurydzy. Ameryka kocha być „naj”. Największa depresja w Dolinie Śmierci (Death Valley) z najwyższą temperaturą, największy przełom rzeki na świecie w Grand Canyon, najstarszy park narodowy na świecie – Yellowstone, największy wodospad w USA – Wodospad Niagara, jedno z największych miast na świecie – Nowy Jork, najbardziej słoneczny stan w USA – Floryda z najsłynniejszym Miami Beach, najwyższy wulkan na Hawajach.
Wycieczka objazdowa po USA to opowiadanie o wyjątkowym dostatku Ameryki. To opowieść o spełnieniu american dream – wycieczce, której można słuchać w bez przerwy. Zaplanuj z nami wycieczkę do USA, ogromnego kraju, z nieskończoną ilością atrakcji. Wszystkiego zobaczyć nie zdołasz, ale z biurem podróży Prestige Tours Twoja wycieczka do USA będzie wyjątkowa.

Wycieczka do USA na 2 tygodnie?

W 2 tygodnie odkryj zachodnie wybrzeże USA wraz z jego słynnymi miastami. W Las Vegas posmakujesz prawdziwego hazardu. Pełne kiczu, ale tez przepychu miejsce pokaże Ci świat luksusowych hoteli i kasyn, nigdy niegasnących neonów i wszechobecnych automatów do gier. Los Angeles to miasto kontrastów. Beverly Hills, Hollywood i jego dostatek, luksusowe posiadłości, ociekające bogactwem samochody, ekskluzywne dzielnice oddziałują na wyobraźnię. Wybierz się na spacer po Alei Gwiazd – Walk of Fame, przymierz swoje dłonie do dłoni gwiazd i zrób obowiązkowe selfie w tym miejscu. Okazji do obowiązkowych zdjęć będziesz mieć wiele. Zobacz słynny napis Hollywood oraz znak w Santa Monica Pier, informujący o miejscu zakończenia się kultowej drogi Route 66. Miasto Aniołów ma także swoją ciemną stronę. LA przyciąga wszystkich, chcących zrealizować swój amerykański sen. Podczas 2 tygodniowej wycieczki do USA przekonasz się, że nie dla wszystkich jest ono spełnieniem american dream. Kolejną metropolią, którą zobaczysz, jest San Francisco z mostem Golden Gate oraz więzieniem Alcatraz. Odkryj z nami wiele tajemnic San Francisco podczas wycieczki objazdowej po Stanach Zjednoczonych. To ikoniczne miasto Levisów oraz miejsce ostatniego koncertu zespołu The Beatles.
Wycieczka po zachodnim wybrzeżu USA z polskim przewodnikiem pozwoli Ci docenić godne podziwu i niesamowite cuda natury, jakimi są parki narodowe USA, m.in.: Pank Narodowy Grand Canyon, Pank Narodowy Kanion Antylopy, Pank Narodowy Monument Valley, Pank Narodowy Bryce Canyon czy Park Skalnych Łuków (Arches N.P.). 
Niecodzienne formy skalne i soczysty pomarańcz w Kanionie Antylopy wprowadzą wszystkich w zachwyt mimo panującego tam zazwyczaj wielkiego ścisku. Kolor soczystej pomarańczy w Bryce Canion zauroczy Cię również w ogromnym, naturalnym amfiteatrze wyrzeźbionym przez erozję. Jego trasa widokowa prowadzi pośród wielu miejsc widokowych, a kończy się w Punkcie Tęcz (Rainbow Point). Jest to z pewnością wspaniałe naturalne dzieło sztuki, do którego będziesz często wracać wspomnieniami po powrocie z wycieczki objazdowej po Stanach Zjednoczonych.
Pank Narodowy Grand Canion, to jeden z mocniejszych punktów wycieczki po USA. W pierwszym momencie przytłacza swoim majestatem. Ogromny wyrzeźbiony przez rzekę Kolorado, zapierający dech w piersiach bezapelacyjnie zalicza się do najbardziej interesujących miejsc. Bez względu na to ile wcześniej widziałeś zdjęć i filmów z tego miejsca, nic nie jest w stanie przygotować Cię na widok, który tam doświadczysz.
Klasyczny krajobraz dzikiego Zachodu możesz podziwiać w Monument Valley. Piękne skalne ostańce to jeden z najbardziej rozpoznawalnych krajobrazów USA. To właśnie w Dolinie Monumentów kręcono westerny zaliczające się do klasyki tego gatunku. Po zakończeniu wycieczki objazdowej po USA w niejednym bagażu znajdzie się pamiątka w postaci łapacza snu lub innego podobnego amuletu.
O wyjątkowości tej części USA świadczą nie tylko piękne miejsca stworzone siłami natury, ale także zdolnością ludzkich rąk. Podczas wycieczki USA – ŚRODKOWY ZACHÓD możesz podziwiać Mt Rushmore ze słynną rzeźbą czterech amerykańskich prezydentów czy pomnik Buffalo Billa – bohatera Dzikiego Zachodu.

Wycieczka do USA na 3 tygodnie?

Jeśli dysponujesz większą ilością czasu to w niecałe 3 tygodnie, możesz odkryć wschodnie wybrzeże USA wraz z Nowym Jorkiem, Waszyngtonem i Nowym Orleanem oraz z rejsem na Bahamy.
Poczuj energię Nowego Jorku niemal namacalnie. Nieustające trąbienie taksówek, zgiełk rozmów w przeróżnych językach, wszędobylskie migające bilbordy, wielkie aleje, latające nad miastem helikoptery i ogromne wieżowce. Zobacz Central Park, Times Square, Most Brooklyński, Statua Wolności – symbole, z którymi kojarzy się Nowy Jork. Trudno opisać go jednym akapitem. Skojarzenia są najróżniejsze. Trudno bowiem o jedno wyrażenie tej gamy, z którą przyjdzie nam się zmierzyć podczas wycieczki po USA. W mieście zwanym Big Apple – Wielkim Jabłkiem potwierdzimy, że ono nigdy nie zasypia. Nie można również narzekać tam na nudę. Wycieczka do Nowego Jorku stanowi dla wielu niejako spełnienie swojego American Dream. A jak najlepiej „ugryźć” zwiedzanie Nowego Jorku? Skorzystaj z naszej wycieczki po USA z polskim pilotem. Po powrocie pochwalisz się niesamowitymi wspomnieniami, zdjęciami i doświadczeniami.

Wycieczka na wschodnie wybrzeże USA

Wycieczka na wschodnie wybrzeże USA to zwiedzanie Florydy. Odkryj niesamowite centrum kosmiczne NASA Kennedy Space Center. To miejsce startu rakiet Apollo. Rakiety, wahadłowce, pojazdy kosmiczne, lądowniki pozwolą Ci zbliżyć się do gwiazd.
Zwiedzanie USA to również wycieczka do Parku Narodowego Yellowstone, najstarszego parku narodowego na świecie. Ten potężny, liczący niemal dziewięć tysięcy kilometrów kwadratowych park jest wpisany na listę UNESCO. Wielką atrakcją parku są wulkany błotne, fumarole, gejzery i gorące źródła. Nie brakuje pięknych kanionów i wodospadów. Na chronionym, pięknym obszarze żyją muflony, niedźwiedzie, bizony, pumy i inne ssaki. 
Sekwoje w Redwood, Park Narodowy Yellowstone, Jezioro Kraterowe, Góry Kaskadowe oraz inne parki narodowe zobaczysz podczas wycieczki objazdowej z polskim przewodnikiem po USA Północny Zachód.
Zapoznaj się ze wszystkimi propozycjami wyjazdów, w których proponujemy niezapomniane oraz pełne wrażeń wycieczki objazdowe po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.
Wycieczki po USA z polskim przewodnikiem opracowane i zorganizowane przez biuro podróży Prestige Tours to bardzo wygodna i komfortowa forma zwiedzenia i zarazem wypoczynku.